Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Yhteystiedot
+358 207 302 700 insidesales.fi@sharp.eu
+358 207 302 700
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 60 / 6548 tuotteesta
HP HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cable
Tuotekoodi: QK731A
HPE PremierFlex - Verkon kaapeli - MPO-monitila (uros) to MPO-monitila (uros) - 50 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM4 malleihin Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Tyyppi: Fiber
Saatavilla arviolta 17.2.2023
NVIDIA Act Fiber Cbl IB HDR 200Gb/s QSFP56 10m
Tuotekoodi: 980-9I95A-00H010
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP56  -  Liitin 2: QSFP56  -  Pituus: 10m
CISCO 100GBASE QSFP Active Optical Cable 5m
Tuotekoodi: QSFP-100G-AOC5M=
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
Varastossa
KRAMER BC-2S12/LSHF-300M Low Smoke Speaker Cable 12 AWG 985ft
Tuotekoodi: 99-2311300
Kramer BC-2S Series - Bulk-kaiutinkaapeli - 300 m - vaalean harmaa - halogen-free, stranded
Saatavilla arviolta 20.2.2023
HP DisplayPort To DVI-D Adapter Bulk 90
Tuotekoodi: FH973A6
HP DisplayPort to DVI-D Adapter - Näytön sovitin (pakkaus sisältää 90) malleihin Desktop Pro 300 G6; EliteDesk 80X G6; EliteOne 800 G8; ProDesk 405 G6; Workstation Z2 G9
Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI-D  -  Pituus: 0.19m
Saatavilla arviolta 17.2.2023
CISCO 100GBase QSFP Active OP Cable 1M
Tuotekoodi: QSFP-100G-AOC1M=
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: QSFP  -  Color: Turkoosi  -  Pituus: 1m
CISCO 100GBASE QSFP ACTIVE OPTICAL CABLE 2M IN ACCS
Tuotekoodi: QSFP-100G-AOC2M=
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: QSFP  -  Color: Aqua  -  Pituus: 2m
Saatavilla arviolta 20.2.2023
Hewlett Packard Enterprise HPE 40GbE QSFP+to 4x10GbE SFP+5m AOC
Tuotekoodi: Q9S66A
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 5m
Saatavilla arviolta 17.2.2023
Näytetään 1 - 60 / 6548 tuotteesta
...
© 2023 Sharp Business Systems Finland Oy